Home » HEAD @ FACULTY

HEAD @ FACULTY

FAKULTI SENI LUKIS SENI REKA
Muhamad Fairus Kamaruzaman
(muhamadfairus@salam.uitm.edu.my)
FAKULTI PENDIDIKAN
Suthagar Narasuman
(suthagar@salam.uitm.edu.my)
FAKULTI KEJURUTERAAN ELEKTRIK
Dr. Murizah Kassim
(murizah@salam.uitm.edu.my)
FAKULTI KEJURUTERAAN MEKANIKAL
Ahmad Khushairy Makhtar
(ahmadkhushairy@salam.uitm.edu.my)
PUSAT PEMIKIRAN & KEFAHAMAN ISLAM
Hj. Khairul Faezi Mohd Said
(kfaezi211@salam.uitm.edu.my)
FAKULTI SAINS KESIHATAN
Syamsul Anwar Sultan Ibrahim
(syamsul2893@puncakalam.uitm.edu.my)
FAKULTI PERGIGIAN
Dr. Eddy Hasrul Hassan
(eddyhasrul@salam.uitm.edu.my)
FAKULTI PERUBATAN
Kol Dr Amir Muhriz Abdul Latiff
(amuhriz@salam.uitm.edu.my)
FAKULTI UNDANG-UNDANG
FAKULTI MUZIK
Pang Chin Huey
(pangc027@salam.uitm.edu.my)
FAKULTI SENI BINA, PERANCANGAN & UKUR
Siti Suhaidah Sahab
(suhaida81@salam.uitm.edu.my)
AKADEMI PENGAJIAN BAHASA
Dr Anealka Aziz Hussin
(anealka@salam.uitm.edu.my)
FAKULTI FILEM, TEATER & ANIMASI
Nurziehan Baharuddin
(nurziehan@salam.uitm.edu.my)
FAKULTI FARMASI
Dr. Azyyati Mohd Suhaimi
(drazyyati@puncakalam.uitm.edu.my)
FAKULTI SAINS SUKAN & REKREASI
Noridah Abu Bakar
(noridah96@salam.uitm.edu.my)
FAKULTI PENGURUSAN PERNIAGAAN (Puncak Alam)
Sri Fatiany Abdul Kader Jailani
(fatiany@puncakalam.uitm.edu.my)
FAKULTI PERAKAUNAN
Nor Hayati Md Nor
(norli795@salam.uitm.edu.my)
FAKULTI SAINS PENTADBIRAN & PENGAJIAN POLISI
Zurina Md Nen
(zurina707@salam.uitm.edu.my)

Comments are closed.